Zapisz się na zajęcia

22 kwietnia 2023

Tomasz Sochacki

świdniczanin, muzyk, wokalista, pedagog, trener wokalny. W latach 2011-2012 członek zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej "Natural Voice Perfection". Od 2011r. członek i trener amerykańskiego stowarzyszenia nauczycieli śpiewu „International Voice Teachers Of Mix” (www.ivtom.org). Od 2014r. członek Stowarzyszenia Wokalistów MIX (www.mix.org.pl). Współpracował z Grzegorzem Wierzbą, z którym wspólnie koncertował i komponował utwory. Wraz  

z Mateuszem Puławskim, Piotrem Świętoniowskim i Piotrem Nosalem stworzył projekt „Zaucha Quartet”, gdzie można było usłyszeć piosenki Andrzeja Zauchy w nowych aranżacjach. Śpiewa muzykę rozrywkową, związany jest z nurtem poezji śpiewanej. Pracował w wielu ośrodkach kultury prowadząc zajęcia wokalne. Ze swoimi wychowankami zdobył wiele prestiżowych nagród na festiwalach ogólnopolskich  i międzynarodowych. Zasiada jako juror w wielu konkursach.


W 2004r. założył Studio Wokalne. W latach 2007-2015 prowadził Szkołę Artystyczną pod nazwą Studio Artystyczne "Katharsis", gdzie każdy mógł rozwijać swoje pasje w kierunku wokalnym, muzycznym, tanecznym i plastycznym.


Cały czas współpracuje z wieloma nauczycielami śpiewu w całej Polsce i na świecie pogłębiając swoją wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną. Od wielu lat współpracuje również z foniatrą i logopedą, którzy pomagają mu w podjęciu odpowiednich działań dla osób przychodzących z problemami głosu i mowy.
Obecnie prowadzi w Świdnicy Studio Wokalne „Katharsis”.

 

 

Studio Wokalne Katharsis w Świdnicy

  smkatharsis@gmail.com

  535 262 918

Studio Wokalne Katharsis w Świdnicy

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Studio Wokalne Katharsis