Studio Wokalne Katharsis w Świdnicy

O nas

Zajęcia

Studio Wokalne Katharsis w Świdnicy to miejsce dla ludzi z pasją.

 

Studio Wokalne Katharsis powstało w 2004 r. W latach 2007-2015 działalność funkcjonowała jako szkoła artystyczna pod nazwą Studio Artystyczne "Katharsis", gdzie każdy mógł rozwijać swoje pasje w kierunku wokalnym, muzycznym, tanecznym i plastycznym. Po kolejnej zmianie nazwy na Studio Muzyczne "Katharsis" wróciliśmy do swojej pierwotnej nazwy.

 

Przez wiele lat wspólnie z naszymi uczniami osiągnęliśmy sporo sukcesów wokalno - muzycznych oraz tanecznych na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Studio Wokalne "Katharsis" to kontynuacja "miejsca dla ludzi z pasją". Tu rozwijamy talenty dzieci, młodzieży, jak i również dorosłych, uczymy okazywać emocje poprzez dźwięki i własny głos. Zapraszamy Was do miejsca, w którym pracują ludzie z pasją i którzy wiedzą, jak nią zarazić innych. Ciepła i rodzinna atmosfera pozwala czuć się każdemu tutaj dobrze.

świdniczanin, muzyk, wokalista, pedagog, trener wokalny. W latach 2011-2012 członek zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej "Natural Voice Perfection". Od 2011r.
wokalistka związaną głównie ze świdnicką sceną muzyczną oraz teatralną. Śpiewa i szkoli się od najmłodszych lat. Ma na swoim koncie

Nasza kadra

  smkatharsis@gmail.com

  535 262 918

Studio Wokalne Katharsis w Świdnicy

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Studio Wokalne Katharsis